SIŁA PRZEDE WSZYSTKIM

STRONG FIRST

StrongFirst – czyli Siła przede wszystkim!

StrongFirst –teoria bez praktyki jest tak samo ograniczona, jak praktyka bez teorii. Nasze metody mają podstawy naukowe i empiryczne i są sprawdzone przez profesjonalnych atletów, elitarne służby mundurowe oraz zwykłych ludzi, którzy zdecydowali o tym aby przestać być słabymi.

 

Po wyjściu na świat – Nowy system treningowy StrongFirst – wywołał prawdziwą sensację i praktycznie z miejsca został zaaprobowany przez świat sportów siłowych, a liczba Top sportowców i szkoleniowców dołączająca do Pavla, jest tylko tego potwierdzeniem.

Możesz być kimkolwiek zechcesz. Wojownikiem. Atletą. Twardym facetem lub kobietą, gotowym radzić sobie z trudnościami życia, ale najpierw musisz być silnym ( Strong First).

W dniu dzisiejszym, kadra instruktorska StrongFirst – to elita metod treningowych HardStyle. Uzyskanie uprawnień instruktorskich to prawdziwy zaszczyt i powód do dumy, gdyż dołączenie do tej grupy okupione jest ciężką pracą oraz restrykcyjnie przestrzeganymi wymaganiami egzaminacyjnymi, na których nie ma taryfy ulgowej.

 

StrongFirst – Siła jest fundamentem w rozwoju wszystkich innych cech fizycznych. Ma wpływ na wszystko inne. Wytrzymałość, elastyczność itd.

 

StrongFirst – to szkoła siły. Nauczamy jak szybko i bezpiecznie dojść do najwyższych poziomów siły, bez zakłócania rytmu codziennego życia.

KONTAKT

Piotr:
tel: 668 115 998
piotr@ironbrothersckb.pl

Paweł:
tel: 508 032 435
pawel@ironbrothersckb.pl


Administracja strony: support@ironbrothersckb.pl
INSTAGRAM
IRONBROTHERS TV


FACEBOOK

Iron Brothers Centrum Kettlebell Białystok © 2016

Powered by themekiller.com